Reclearing seminář  

                                 Závazná objednávka semináře

Energetická medicína neřeší příčiny a následky obtíží a nemocí, ale jen vytváříme následek, novou realitu a tím přepíšeme kombinací jasného záměru a povznášejícího pocitu a tím začneme programovat mozek pro novou budoucnost. Nečekáme až se něco stane, my si to vytvoříme.Geny nezpůsobují nemoci, ale způsobuje to prostředí a to jak nově myslíme mění naše geny. Jakým způsobem myslíte, jednáte a cítíte měníte své geny, tělo a celý svůj život. A semínář Reclearing tyto změny nabízí. 

Jak myslíme, jak se chováme, jaké máme postoje a naše přesvědčení, tak jednáme. Podle toho vypadá náš život. Naše tělo se přizpůsobuje našim myšlenkovým procesům a tvoří osobnost. Zdraví, radost, tvoření, vitalitu a štěstí, nebo naopak nemoci, chudobu, nevědomost a špatné vztahy. 

Hypotalamus je zodpovědný za všechny funkce našeho těla, buňky, systémy a psychiku. Také, zda jsme zdraví či nemocní, nebo žijeme v hojnosti  či chudobě v  harmonických - disharmonických vztazích. 

Funkci a nastavení hypotalamu můžeme přeprogramovat a ovlivňovat. Toto potvrzují vědecké výzkumy, tisícileté pravdy a mé třicetileté zkušenosti. Vytvořil jsem projekt na základě mých poznatků, certifikovanou techniku Reclearing®, která umí programovat a ovlivňovat hypotalamus a náš život. Aplikuje se nejen na lidi, ale i na zvířata. Vše zahrnuje kvantové jednotné pole. Přišla doba, kdy mohu zveřejnit a zpřístupnit tento systém technik pro širokou veřejnost, pro změnu života, návrat zdraví, obnova vztahů, tvoření a prosperity. 

Metodika Reclearing® to umí napravit, odblokovat a přeprogramovat za velmi krátkou dobu. Naučí se to i děti.

                          Můžeme postupně změnit náš život i celou planetu.