Reclearing 21

Seminář Reclearing 21

                                   Patentovaná technika Milana Ščučky

                                                         Reclearing

Soustředíme se na vás tak, abyste během následujícího týdne, měli jeden "aha moment" za druhým

Zesilíme průtok vaší energie Kundalini a naučíme Vás s ní pracovat

Energie Kundalini je podle nás základní energie tvoření. Proto Nika svojí publikaci založenou na vlastních poznatkách o této energií, nazvala Tvořivá Základní Energie.
Knihu si můžete koupit u nás na semináři nebo na pultech knihkupectví Kosmas , Euromedia.

Vyčistíme  programy vašich rodových linií během semináře, jednoduše a rychle

Vyčištěním  karmických programů které sahají hluboko  do našich rodových linií se uvolní spoustu staré zátěžové energie z vaší tělesné stránky. Toto budeme dělat též na našem semináři.

Uvolníme zdravotní obtíže z těla na meridiánových a nervových drahách

Zdravotní potíže vyplývají z naší stagnující energie, která nám nedovolí udělat nové rozhodnutí které ovlivní budoucí život. Budeme hodně pracovat s těly a vědomím. Do té doby než se nám všem rozsvítí.

                     Také budeme čistit a odvádět  entity které nás negativně ovlivňují v                                                                  našem životě.

Během semináře absolvujeme  několik řízených meditací, které jsou nutné pro                                                              práci s vědomím.

   To vše jsme připravili do dvou dnů, a jedné pracovní podpory on-line, která je                              nutná k odpovězení vaších otázek, po semináři.

17 a 18 červenec  v Praze

                                                  Cena 9900 Kč 

Registrace a platby do 16.7.
Mail: reclearing21@seznam.cz, tel: 773 053 631, 773 037 831
Č.U. 2700310252/2010 do poznámky jméno příjmení a město odkud pocházíte

Reclearing 21

Jak myslíme, jak se chováme, jaké máme postoje a naše přesvědčení, tak jednáme a   podle toho vypadá náš život. Naše tělo se přizpůsobuje našim myšlenkovým procesům a podle toho si tvoří osobnost, zdraví, radost , tvoření, vitalitu a štěstí, nebo naopak nemoci, chudobu, nevědomost a špatné vztahy. 

Hypotalamus je zodpovědný za všechny funkce našeho těla, buňky, systémy a psychiku. Také, zda jsme zdraví či nemocní, nebo žijeme v hojnosti  či chudobě v  harmonických-disharmonických vztazích. 

Funkci a nastavení hypotalamu můžeme přeprogramovat a ovlivňovat. Toto potvrzují vědecké výzkumy, tisícileté pravdy a mé třicetileté zkušenosti . Vytvořil jsem projekt na základě mých poznatků, certifikovanou techniku Reclearing® , která umí programovat a ovlivňovat hypotalamus a náš život. Aplikuje se nejen na lidi, ale i na zvířata. Vše zahrnuje kvantové jednotné pole. Přišla doba, kdy mohu zveřejnit a zpřístupnit tento systém technik pro širokou veřejnost, pro změnu života, návrat zdraví, obnova vztahů, tvoření a prosperity. 

Metodika Reclearing® to umí napravit, odblokovat a přeprogramovat za velmi krátkou dobu. Naučí se to i děti.

Můžeme postupně změnit nejen náš život ale i celou planetu. 
Je jedno jakého jste vyznání, barvy pleti, nebo přesvědčení, může to používat kdokoliv a kdekoliv.