Akce na Harmonelo sirupy

                                          viz stránka  Diagnostika Oberon 

Harmonelo Vitality

Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. 

                                  Objednat zde:


Harmonelo Probio

Doplněk stravy Harmonelo Probio je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovávají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen čistým inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie. 

                                Objednat zde:

Harmonelo Life

Doplněk stravy Harmonelo Life je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci šťáv z plodu dragon fruit (dračí plod - pitaya) a goji, fortifikovanou betaglukanem z hlívy ústřičné. Dračí plod (Dragon fruit) je oblíbený tradiční plod z oblasti střední Ameriky a Asie. Plody kustovnice čínské, neboli goji, jsou díky svému složení označovány za superpotravinu 21. století. Základem sirupu je 85% rozpustná vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

                                     Objednat zde: 

Harmonelo Flexi

Doplněk stravy Harmonelo Flexi je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie. Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

                                   Objednat zde: 


Business Harmonelo

Starter VIP 240

Připojte se k naší velké rodině  a sestavte si balíček Starter VIP 240 dle vlastního výběru. Balíček je v AKCI 4x 3+1a to znamená, že 4 a 8 produkt je zcela zdarma. 

Jsme mladá rozvíjející se firma a naším obchodním partnerem může být kdokoliv kdo se chce zapojit do našeho velkého kolektivu.

                               Objednat zde:

Business Harmonelo

Starter POPULAR 120

Připojte se k nám a sestavte si balíček Starter POPULAR 120 dle vlastního výběru. Balíček je v AKCI 2x 3+1 to znamená, že 4 a 8 produkt je zcela zdarma.

sme mladá rozvíjející se firma a naším obchodním partnerem může být kdokoliv kdo se chce zapojit do našeho velkého kolektivu. 

                                   Objednat zde: 

          My umíme udělat  lidem radost

Ano je to tak, vyrábíme u nás a vyrábíme to celé.

Nic "nepřekupujeme". Nenajdete obdobu výrobku jinde.
HARMONELO samozřejmě chrání svoje know-how, protože tím chrání i dobrý obchod a budoucnost svých členů, kteří zde budují kariéru. Zákazník a distributor je na prvním místě a proto vše máme nastaveno tak, že naše know-how ukážeme pouze našim členům, kteří mají prokazatelné výsledky a dosáhnou slušných příček v kariéře. Jedině tak poznáme, že to s HARMONELO myslí opravdu vážně. Zní to logicky a fér?
OK, tak mi nyní dovol, abych se zeptal:
"Jdeš do toho s námi? Chceš se dozvědět více?

 Dobře. Nejlepší co teď můžeš udělat, zavolat nám. Nebo nám napiš na navrat.zdravi@seznam.cz.O ostatní se postaráme. To nejlepší co teď můžeš pro sebe udělat je zavolat nám. Okamžik tvého života.CHCETE NÁS KONTAKTOVAT?